Sosyal

Muhammed ÖNAL Bilgisayar Mühendisi

Uzmanlık Alanları:
İş Analizi, Stratejik Planlama, Bütçe ve Maliyet Yönetimi, RFID Sistemleri

Bilgisayar Mühendisi olan Muhammed ÖNAL, 2012 yılından itibaren Sağlık Sektöründe çalışmaktadır. Sağlık Sektöründe Veritabanı Uzmanı, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Lokal Hastane Süreçleri Koordinatörlüğü gibi çeşitli görevlerde bulundu. 2015 Yılından itibaren Bilgi Sistemleri Yöneticiliğinin yanısıra Üst Yönetim Stratejik Planlama ve İş Analistliği görevinide yürütmektedir.

Muhammed ÖNAL, Mühendislik ilkeleri ile işletme ilkelerini birleştirerek analitik düşünme ve problemlere hızlı çözüm üretme noktasında bilgi ve tecrübesini Yöneticiler için Etkin Analiz ve Raporlama, Stratejik Düşünme çatısı altında toplamaya karar vererek, İşletme ve İş Dünyasında, Sağlık Sektöründe yönetici ve yönetici adaylarına rehberlik etmek amacıyla kendi blogu üzerinden paylaşımlar yapacaktır.

Muhammed ÖNAL'a ait Mühendis ve Mühendis adaylarına yönelik (özellikle yüksek lisans ve doktora düzeyindeki öğrenciler için) 2013 yılında KODLAB yayıncılıktan çıkardığı RFID Mimarisi ve Programlama adlı kitabı ile RFID Programlamasının ilk Türkçe kaynağını sektöre kazandırmıştır. -Rastgele Gönderilerim